PIC18F4439-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4439-E/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F4439-E/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44QFN
Foi de date: 1.PIC18F4439-E/ML.pdf2.PIC18F4439-E/ML.pdf3.PIC18F4439-E/ML.pdf4.PIC18F4439-E/ML.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F4439-E/ML
Număr parc PIC18F4439-E/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 640 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 32 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 12KB (6K x 16) FLASH 44-QFN (8x8) Convertoare de date A/D 8x10b