PIC18F26K20T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F26K20T-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F26K20T-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F26K20T-I/SS
Număr parc PIC18F26K20T-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 3.8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume PIC18F26K20T-I/SSDKR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SSOP