PIC18F26K20-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F26K20-E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F26K20-E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F26K20-E/SO
Număr parc PIC18F26K20-E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 48MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 3.8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume PIC18F26K20ESO Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SOIC