PIC18F2680-E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F2680-E/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SDIP
Preț de referință (în dolari SUA)
105 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F2680-E/SP
Număr parc PIC18F2680-E/SP Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SDIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SPDIP
Viteză 25MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 3.25K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 1K x 8
descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SPDIP Convertoare de date A/D 8x10b