PIC18F25Q10-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F25Q10-I/SP
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 32KB FLASH, 2KB RAM, 256B EEPROM
Foi de date: 1.PIC18F25Q10-I/SP.pdf2.PIC18F25Q10-I/SP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F25Q10-I/SP
Număr parc PIC18F25Q10-I/SP Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 32KB FLASH, 2KB RAM, 256B EEPROM Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 52754 pcs Fișa cu date 1.PIC18F25Q10-I/SP.pdf2.PIC18F25Q10-I/SP.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SPDIP
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18Q
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 32KB (32K x 8) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18Q Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-SPDIP Convertoare de date A/D 24x10b, D/A 1x5b