PIC18F252-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F252-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F252-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F252-I/SO
Număr parc PIC18F252-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 1.5K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume PIC18F252-I/SOG
PIC18F252-I/SOG-ND
PIC18F252I/SO
PIC18F252ISO
Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 23
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC