PIC18F23K20-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F23K20-I/MV
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28UQFN
Foi de date: 1.PIC18F23K20-I/MV.pdf2.PIC18F23K20-I/MV.pdf3.PIC18F23K20-I/MV.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F23K20-I/MV
Număr parc PIC18F23K20-I/MV Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28UQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-UQFN (4x4)
Viteză 64MHz Serie PIC® XLP™ 18K
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-UFQFN Exposed Pad
Alte nume PIC18F23K20IMV Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-UQFN (4x4)