PIC18F2331-E/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F2331-E/MM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC18F2331-E/MM
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28QFN
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
183 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC18F2331-E/MM
Număr parc PIC18F2331-E/MM Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN-S (6x6)
Viteză 40MHz Serie PIC® 18F
Dimensiunea RAM 768 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC18F2331-E/ML
PIC18F2331-E/ML-ND
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-QFN-S (6x6)