PIC17C762-16/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC17C762-16/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 16KB OTP 80TQFP
Foi de date: 1.PIC17C762-16/PT.pdf2.PIC17C762-16/PT.pdf3.PIC17C762-16/PT.pdf4.PIC17C762-16/PT.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC17C762-16/PT
Număr parc PIC17C762-16/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 16KB OTP 80TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 80-TQFP (12x12)
Viteză 16MHz Serie PIC® 17C
Dimensiunea RAM 678 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 16KB (8K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 80-TQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 66 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) OTP 80-TQFP (12x12) Convertoare de date A/D 16x10b