PIC17C756AT-33/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C756AT-33/L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC17C756AT-33/L
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB OTP 68PLCC
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC17C756AT-33/L
Număr parc PIC17C756AT-33/L Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 32KB OTP 68PLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 68-PLCC (24.23x24.23)
Viteză 33MHz Serie PIC® 17C
Dimensiunea RAM 902 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 32KB (16K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 68-LCC (J-Lead)
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 50 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 32KB (16K x 16) OTP 68-PLCC (24.23x24.23) Convertoare de date A/D 12x10b