PIC17C42AT-33/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC17C42AT-33/PQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC17C42AT-33/PQ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 4KB OTP 44MQFP
  • Mesaj
Specificațiile PIC17C42AT-33/PQ
Număr parc PIC17C42AT-33/PQ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 4KB OTP 44MQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-MQFP (10x10)
Viteză 33MHz Serie PIC® 17C
Dimensiunea RAM 232 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 4KB (2K x 16) Periferice POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-QFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 33 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 4KB (2K x 16) OTP 44-MQFP (10x10) Convertoare de date -