PIC17C42A-33E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC17C42A-33E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 4KB OTP 40DIP
Foi de date: 1.PIC17C42A-33E/P.pdf2.PIC17C42A-33E/P.pdf3.PIC17C42A-33E/P.pdf4.PIC17C42A-33E/P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC17C42A-33E/P
Număr parc PIC17C42A-33E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 4KB OTP 40DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 6 V Pachetul dispozitivului furnizor 40-PDIP
Viteză 33MHz Serie PIC® 17C
Dimensiunea RAM 232 x 8 Tip memorie program OTP
Dimensiunea memoriei programului 4KB (2K x 16) Periferice POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 33 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 17C Microcontroller IC 8-Bit 33MHz 4KB (2K x 16) OTP 40-PDIP Convertoare de date -