PIC16LF88-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF88-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF88-I/SS
Număr parc PIC16LF88-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 10MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Alte nume PIC16LF88ISS Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 16
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP