PIC16LF877AT-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF877AT-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF877AT-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP
Foi de date: 1.PIC16LF877AT-I/PT.pdf2.PIC16LF877AT-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF877AT-I/PT
Număr parc PIC16LF877AT-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15729 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF877AT-I/PT.pdf2.PIC16LF877AT-I/PT.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 10MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-TQFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 33 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Convertoare de date A/D 8x10b