PIC16LF877-04/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF877-04/PQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF877-04/PQ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP
Foi de date: PIC16LF877-04/PQ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF877-04/PQ
Număr parc PIC16LF877-04/PQ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14589 pcs Fișa cu date PIC16LF877-04/PQ.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-MQFP (10x10)
Viteză 4MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 44-QFP
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 33 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-MQFP (10x10) Convertoare de date A/D 8x10b