PIC16LF871-I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF871-I/L
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 44PLCC
Foi de date: 1.PIC16LF871-I/L.pdf2.PIC16LF871-I/L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
189 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF871-I/L
Număr parc PIC16LF871-I/L Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 20005 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF871-I/L.pdf2.PIC16LF871-I/L.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-PLCC (16.59x16.59)
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 44-LCC (J-Lead)
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 33 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 64 x 8
descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Convertoare de date A/D 8x10b