PIC16LF77T-I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF77T-I/L
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
Foi de date: 1.PIC16LF77T-I/L.pdf2.PIC16LF77T-I/L.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF77T-I/L
Număr parc PIC16LF77T-I/L Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6875 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF77T-I/L.pdf2.PIC16LF77T-I/L.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-PLCC (16.59x16.59)
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-LCC (J-Lead)
Alte nume PIC16LF77TI/L Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 33
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)