PIC16LF767T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF767T-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF767T-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Foi de date: 1.PIC16LF767T-I/SO.pdf2.PIC16LF767T-I/SO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF767T-I/SO
Număr parc PIC16LF767T-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6774 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF767T-I/SO.pdf2.PIC16LF767T-I/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 10MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 11x10b