PIC16LF747-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF747-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF747-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP
Foi de date: 1.PIC16LF747-I/PT.pdf2.PIC16LF747-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF747-I/PT
Număr parc PIC16LF747-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21298 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF747-I/PT.pdf2.PIC16LF747-I/PT.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 10MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume PIC16LF747IPT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 36
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)