PIC16LF723-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF723-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF723-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN
Foi de date: PIC16LF723-I/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF723-I/ML
Număr parc PIC16LF723-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58598 pcs Fișa cu date PIC16LF723-I/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-QFN (6x6)
Viteză 20MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 192 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-QFN (6x6) Convertoare de date A/D 11x8b