PIC16LF648A-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF648A-I/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF648A-I/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18DIP
Foi de date: 1.PIC16LF648A-I/P.pdf2.PIC16LF648A-I/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
325 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF648A-I/P
Număr parc PIC16LF648A-I/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 18DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39942 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF648A-I/P.pdf2.PIC16LF648A-I/P.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-PDIP
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 18-PDIP Convertoare de date -