PIC16LF627-04/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF627-04/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Foi de date: 1.PIC16LF627-04/SO.pdf2.PIC16LF627-04/SO.pdf3.PIC16LF627-04/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
336 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF627-04/SO
Număr parc PIC16LF627-04/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-SOIC
Viteză 4MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 224 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume PIC16LF62704SO Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 16
Dimensiunea EEPROM 128 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC