PIC16LF1938-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1938-E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1938-E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC
Foi de date: 1.PIC16LF1938-E/SO.pdf2.PIC16LF1938-E/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
378 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1938-E/SO
Număr parc PIC16LF1938-E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 50176 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF1938-E/SO.pdf2.PIC16LF1938-E/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 11x10b