PIC16LF1904-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1904-I/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP
Foi de date: 1.PIC16LF1904-I/P.pdf2.PIC16LF1904-I/P.pdf3.PIC16LF1904-I/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1904-I/P
Număr parc PIC16LF1904-I/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 40-PDIP
Viteză 20MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Alte nume PIC16LF1904IP Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 36
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-PDIP