PIC16LF18445-E/GZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18445-E/GZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF18445-E/GZ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Foi de date: 1.PIC16LF18445-E/GZ.pdf2.PIC16LF18445-E/GZ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF18445-E/GZ
Număr parc PIC16LF18445-E/GZ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60851 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF18445-E/GZ.pdf2.PIC16LF18445-E/GZ.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-UQFN (4x4)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 20-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 17 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4) Convertoare de date A/D 17x12b, D/A 1x5b