PIC16LF18424-E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18424-E/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF18424-E/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Foi de date: 1.PIC16LF18424-E/ST.pdf2.PIC16LF18424-E/ST.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF18424-E/ST
Număr parc PIC16LF18424-E/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 74757 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF18424-E/ST.pdf2.PIC16LF18424-E/ST.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 11 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP Convertoare de date A/D 11x12b, D/A 1x5b