PIC16LF1825T-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1825T-I/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1825T-I/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1825T-I/ST
Număr parc PIC16LF1825T-I/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ mTouch™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 11 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-TSSOP Convertoare de date A/D 8x10b