PIC16LF1823-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1823-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1823-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN
Foi de date: 1.PIC16LF1823-I/ML.pdf2.PIC16LF1823-I/ML.pdf3.PIC16LF1823-I/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1823-I/ML
Număr parc PIC16LF1823-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 16-QFN (4x4)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 16-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC16LF1823IML Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 12
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)