PIC16LF1788T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1788T-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1788T-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN
Foi de date: 1.PIC16LF1788T-I/ML.pdf2.PIC16LF1788T-I/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1788T-I/ML
Număr parc PIC16LF1788T-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41293 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF1788T-I/ML.pdf2.PIC16LF1788T-I/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC16LF1788T-I/MLCT Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)