PIC16LF1784-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1784-E/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1784-E/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN
Foi de date: 1.PIC16LF1784-E/ML.pdf2.PIC16LF1784-E/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
360 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1784-E/ML
Număr parc PIC16LF1784-E/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 41744 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF1784-E/ML.pdf2.PIC16LF1784-E/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 35 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-QFN (8x8) Convertoare de date A/D 14x12b, D/A 1x8b