PIC16LF1779-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1779-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1779-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN
Foi de date: 1.PIC16LF1779-I/ML.pdf2.PIC16LF1779-I/ML.pdf3.PIC16LF1779-I/ML.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
315 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1779-I/ML
Număr parc PIC16LF1779-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 44QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 36 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 128 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-QFN (8x8) Convertoare de date A/D 28x10b, D/A 4x5b, 4x10b