PIC16LF1716-I/SO
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF1716-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1716-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Foi de date: 1.PIC16LF1716-I/SO.pdf2.PIC16LF1716-I/SO.pdf3.PIC16LF1716-I/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1716-I/SO
Număr parc PIC16LF1716-I/SO Producător Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) FLASH Tensiune - Defalcare 28-SOIC
Serie PIC® XLP™ 16F Starea RoHS Tube
Timp de recuperare invers (trr) 32MHz necesită Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Tip memorie program 14KB (8K x 14) Dimensiunea memoriei programului I²C, LIN, SPI, UART/USART
Polarizare 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Tip oscilator A/D 17x10b, D/A 1x5b, 1x8b
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Sistem de operare PIC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului PIC16LF1716-I/SO
Descriere extinsă PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Date SRAM Bytes - Convertoare de date 1.8 V ~ 3.6 V