PIC16LF1713-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1713-E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1713-E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC
Foi de date: 1.PIC16LF1713-E/SO.pdf2.PIC16LF1713-E/SO.pdf3.PIC16LF1713-E/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
567 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1713-E/SO
Număr parc PIC16LF1713-E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 25 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 17x10b, D/A 1x5b, 1x8b