PIC16LF1704-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1704-E/P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1704-E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP
Foi de date: 1.PIC16LF1704-E/P.pdf2.PIC16LF1704-E/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
690 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1704-E/P
Număr parc PIC16LF1704-E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 96740 pcs Fișa cu date 1.PIC16LF1704-E/P.pdf2.PIC16LF1704-E/P.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-PDIP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 12 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-PDIP Convertoare de date A/D 8x10b, D/A 1x8b