PIC16LF1554T-I/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1554T-I/ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1554T-I/ST
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP
Foi de date: 1.PIC16LF1554T-I/ST.pdf2.PIC16LF1554T-I/ST.pdf3.PIC16LF1554T-I/ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1554T-I/ST
Număr parc PIC16LF1554T-I/ST Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-TSSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Alte nume PIC16LF1554T-I/ST-ND
PIC16LF1554T-I/STTR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 11
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-TSSOP