PIC16LF1519-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1519-E/P
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP
Foi de date: PIC16LF1519-E/P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
350 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1519-E/P
Număr parc PIC16LF1519-E/P Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45841 pcs Fișa cu date PIC16LF1519-E/P.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 40-PDIP
Viteză 20MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 36 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-PDIP Convertoare de date A/D 28x10b