PIC16LF1458T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1458T-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16LF1458T-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
Foi de date: PIC16LF1458T-I/ML.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16LF1458T-I/ML
Număr parc PIC16LF1458T-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5619 pcs Fișa cu date PIC16LF1458T-I/ML.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-QFN (4x4)
Viteză 48MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 17 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4) Convertoare de date A/D 9x10b, D/A 1x5b