PIC16F914T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F914T-I/ML Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F914T-I/ML
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F914T-I/ML
Număr parc PIC16F914T-I/ML Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-QFN (8x8)
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-VQFN Exposed Pad
Alte nume PIC16F914T-I/ML-ND
PIC16F914T-I/MLTR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 35
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-QFN (8x8)