PIC16F877-04E/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F877-04E/PQ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F877-04E/PQ
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
96 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F877-04E/PQ
Număr parc PIC16F877-04E/PQ Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44MQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-MQFP (10x10)
Viteză 4MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 368 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 14KB (8K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 44-QFP
Alte nume PIC16F87704E/PQ Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 33
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-MQFP (10x10)