PIC16F874-04/PT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F874-04/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F874-04/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP
Preț de referință (în dolari SUA)
160 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F874-04/PT
Număr parc PIC16F874-04/PT Producător Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) FLASH Tensiune - Defalcare 44-TQFP (10x10)
Serie PIC® 16F Starea RoHS Tray
Timp de recuperare invers (trr) 4MHz necesită Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Tip memorie program 7KB (4K x 14) Dimensiunea memoriei programului I²C, SPI, UART/USART
Polarizare 44-TQFP Tip oscilator A/D 8x10b
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA) Sistem de operare PIC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Codul producătorului PIC16F874-04/PT
Descriere extinsă PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 7KB (4K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Descriere IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP
Date SRAM Bytes 128 x 8 Convertoare de date 4 V ~ 5.5 V