PIC16F871-I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F871-I/L
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 44PLCC
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F871-I/L
Număr parc PIC16F871-I/L Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-PLCC (16.59x16.59)
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 128 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 3.5KB (2K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 44-LCC (J-Lead)
Alte nume PIC16F871IL Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 33
Dimensiunea EEPROM 64 x 8 descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)