PIC16F627T-20I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F627T-20I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Foi de date: 1.PIC16F627T-20I/SO.pdf2.PIC16F627T-20I/SO.pdf3.PIC16F627T-20I/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F627T-20I/SO
Număr parc PIC16F627T-20I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 18-SOIC
Viteză 20MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 224 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 128 x 8
descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC Convertoare de date -