PIC16F627-04I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F627-04I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 20SSOP
Preț de referință (în dolari SUA)
335 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F627-04I/SS
Număr parc PIC16F627-04I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SSOP
Viteză 4MHz Serie PIC® 16F
Dimensiunea RAM 224 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.75KB (1K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 128 x 8
descriere detaliata PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 20-SSOP Convertoare de date -