PIC16F1946-I/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F1946-I/MR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 14KB FLASH 64QFN
Foi de date: 1.PIC16F1946-I/MR.pdf2.PIC16F1946-I/MR.pdf3.PIC16F1946-I/MR.pdf4.PIC16F1946-I/MR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
320 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F1946-I/MR
Număr parc PIC16F1946-I/MR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 14KB FLASH 64QFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-QFN (9x9)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 64-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 54 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 64-QFN (9x9) Convertoare de date A/D 17x10b