PIC16F19176T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F19176T-I/PT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F19176T-I/PT
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L
Foi de date: PIC16F19176T-I/PT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F19176T-I/PT
Număr parc PIC16F19176T-I/PT Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 61529 pcs Fișa cu date PIC16F19176T-I/PT.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 44-TQFP (10x10)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 44-TQFP
Alte nume PIC16F19176T-I/PTTR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 35
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10) Convertoare de date A/D 31x12b, D/A 1x5b