PIC16F19155T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F19155T-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F19155T-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L
Foi de date: PIC16F19155T-I/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F19155T-I/SO
Număr parc PIC16F19155T-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 71224 pcs Fișa cu date PIC16F19155T-I/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume PIC16F19155T-I/SOTR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 24
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC Convertoare de date A/D 20x12b, D/A 1x5b