PIC16F19155-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F19155-E/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F19155-E/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L
Foi de date: PIC16F19155-E/SO.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F19155-E/SO
Număr parc PIC16F19155-E/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere 14KB FLASH, 1KB RAM, 256KB EE, L Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 53572 pcs Fișa cu date PIC16F19155-E/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 1K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 24 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC