PIC16F18876-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F18876-I/MV
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN
Foi de date: 1.PIC16F18876-I/MV.pdf2.PIC16F18876-I/MV.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F18876-I/MV
Număr parc PIC16F18876-I/MV Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64698 pcs Fișa cu date 1.PIC16F18876-I/MV.pdf2.PIC16F18876-I/MV.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 40-UQFN (5x5)
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 40-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 36 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 40-UQFN (5x5) Convertoare de date A/D 35x10b, D/A 1x5b