PIC16F18456-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18456-I/SS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F18456-I/SS
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP
Foi de date: 1.PIC16F18456-I/SS.pdf2.PIC16F18456-I/SS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F18456-I/SS
Număr parc PIC16F18456-I/SS Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56151 pcs Fișa cu date 1.PIC16F18456-I/SS.pdf2.PIC16F18456-I/SS.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-SSOP
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 2K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 28KB (16K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 26 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 256 x 8
descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-SSOP Convertoare de date A/D 24x12b, D/A 1x5b