PIC16F18444T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F18444T-I/SO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PIC16F18444T-I/SO
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Foi de date: 1.PIC16F18444T-I/SO.pdf2.PIC16F18444T-I/SO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PIC16F18444T-I/SO
Număr parc PIC16F18444T-I/SO Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77883 pcs Fișa cu date 1.PIC16F18444T-I/SO.pdf2.PIC16F18444T-I/SO.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-SOIC
Viteză 32MHz Serie PIC® XLP™ 16F
Dimensiunea RAM 512 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 7KB (4K x 14) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Alte nume PIC16F18444T-I/SOTR Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 17
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SOIC